Про компанію

Більше 30 років група компаній IKRA Mogatec, в яку входить і ТМ Flexo Trim, має успішний досвід у виробництві високоякісної садової техніки.

Команда найсильніших інженерів компанії, впроваджуючи інноваційні технології, постійно шукають способи поліпшення продуктів, що дозволяє отримати результат, який досягає успіху на ринку, надаючи клієнтам задоволення протягом багатьох років.

У майбутньому компанія має намір продовжити успішне просування з великим асортиментом садової продукції.

На сьогоднішній день продукція IKRAmogatec характеризуються виключно високою якістю з тривалим терміном експлуатації.

ikra_2010 mogatec
Виробничий та логістичний центр, м.Дребач (Саксонія, Німеччина)

Компанія IKRAmogatec відома своєю неперевершеною дружньою і надійної сервісною підтримкою.

Компанія розробляє і виробляє продукцію у відповідності з останніми технічними стандартами.

При розробці конструкцій, особлива увага приділяється функціональності, ергономіці. Продукція витримана в єдиному стилі залежно від бренду. Національні та міжнародні дизайнери співпрацюють з інженерами компанії в нових розробках. Дослідження та інтенсивні лабораторні тести підтримують розвиток наших нових продуктів.

Компанія залежно від класу виробляє продукцію в трьох брендах: хобі клас ТМ Ikra, профі клас ТМ Flexo Trim, преміум клас ТМ Tanino Lamborghini.

1977р. – Райнхард Х. Яхман заснував компанію Ikra з метою виробництва і продажу садового Електроіструменти, в цей же рік був випущений перший триммер.

1978р. – Випущений, роком раніше, тример завоював лідерські позиції на ринку. Саме з цього часу почалось масове виробництво.

1992р. – Створення виробничих потужностей компанії Mogatec і на сході Німеччини. У наступні 10 років компанія стрімко розвивалася, кількість співробітників збільшилась майже у 20разів, а річний обіг склав 62 млн євро, продажі досягли 1,8 млн одиниць на рік.

2004р. – Розширення виробництва в комерційних цілях.

2008р. – Запуск нової лінії садового обладнання під всесвітньо відомим брендом Tonino Lamborghini.

2010р. – Вихід на ринок України.

2012р. – Членство BSCI

2013р. – На світ з’явилася лінійка професійного обладнання ТМ Flexo Trim.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>