Легке садівництво в будь-якому віці

Легке садівництво в будь-якому віці

Багатьом людям важко виділяти час на заняття спортом і на фізичні вправи. Сімейні клопоти, робота і інші заняття забирають багато сил і часу. Але всі погодяться з тим що фізична активність продовжує життя і кожному з нас вона необхідна. Займаючись спортом ми покращуємо здоров’я, зміцнюємо імунітет і зберігаємо фігуру.


У будь-якому віці потрібна фізична активність.
Щоб перебувати в прекрасній фізичній формі, потрібно займатися спортом або не надто важкою роботою, наприклад у власному саді, близько години, чотири рази на тиждень. Але цей графік не кожному під силу. Давайте цю годину розіб’ємо на весь день. Наприклад, вранці достатньо виділити 20 хвилин, на вибір – зробити зарядку або ж просто зібрати опале листя, з повітродувками Flexo-trim це одне задоволення. Дістаючись до місця роботи, візьміть і частину шляху, пройдіть пішки, ці дрібниці збільшать обсяг фізичного навантаження. Удома після роботи повечеряйте, відпочиньте і виконайте нескладні вправи, для підтримки тонусу м’язів. Їх виконують під час перегляду телевізора, сидячи на стільці або дивані. Люди похилого віку, жінки і чоловіки, у віці 80 років ведуть активний спосіб життя, збільшують тривалість життя на півтора року. Ті, хто дотримувався здорового способу життя (регулярно займався фізичною активністю, не курив), в порівнянні з іншими людьми жили на 5 років більше.Ні для кого не секрет, що тренування і фізична активність дуже корисні, вони знижують ризик захворювань і впливають на тривалість життя. Чоловіки, які і в 20 років вели активний спосіб життя, проживають на 2-6 роки більше тих, хто любив лежати на дивані.Звичайна щоденна активність укладена в будь-яких видах діяльності, під час їх задіюються м’язи. Наприклад, ходіння по сходах, прогулянка з собакою, або робота по саду – це подвійна користь, тому що це і фізична активність,а також і прекрасний результат від цієї активності, у вигляді чудового, доглянутого місця для дозвілля, зустрічі з друзями. З технікою та обладнанням ТМ Flexo-trim увесь догляд за вашим садом можна буде виконувати у будь-якому віці. Робота не змушуватиме Вас сильно напружуватися, а леше буде підтримувати тонус м’язів та перешкоджати появі зайвої ваги.Заняття на стійкість зміцнюють легені і серце, що змушує їх працювати на повну силу. На виконання цих занять потрібні великі зусилля, ніж звичайна фізична активність. Наприклад, це може бути біг, їзда на велосипеді, теніс, плавання. Якщо ви не займалися давно спортом, то почніть з невеликих навантажень, робота в саді це ідеальний варіант. А для збільшення гнучкості, можна займатися йогою. Але йога дає не тільки гнучкість, під час занять тренуються і задіяні всі м’язи, включаючи хребет і суглоби, що підвищує силу і витривалість. І як же прекрасно буде займатись вправами на свіжому повітрі, сидячи на власному газоні. Якщо під керівництвом правильно виконувати вправи йоги, то це добре позначиться на всіх системах і органах тіла людини.

Вправи на гнучкість і силові вправи важливі людям середнього, похилого віку. Вони збільшують щільність кістки, в результаті при нещасному випадку зменшується ризик отримання травми. Спочатку потрібно для себе вирішити, для чого потрібні фізичні навантаження, а потім вирішите, що вам підійде, щоб досягти поставленої мети. Перед сном краще прогулятися на свіжому повітрі. Цей комплекс має стати частиною життя. Адже в будь-якому віці важлива фізична активність, вона підвищує працездатність, продовжує життя і покращує настрій. Не потрібно лінуватися і життя буде здоровою і довгою. Перш ніж почати виконувати фізичні вправи, які вимагають напруги, потрібно порадитися з лікарем, можливо, у вас проблеми зі здоров’ям, про які ви не знаєте, що можуть збільшитися при значному фізичному навантаженні.

Займайтесь фізичною активністю, будьте бадьорі та життєрадісні, адже в здоровому тілі – здоровий дух! А ще й гарний квітучий сад!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>